Manufaktura Kosmetyczna - Wysyłka Gratis

Manufaktura Kosmetyczna firma godna zaufania

Oczyszczanie twarzy

Naturalne oczyszczanie twarzy czyli domowe SPA

Sposoby pielęgnacji naszej skóry:

 

Kąpiel parowa

Pielęgnacje naszej cery i oczyszczanie skóry możemy przeprowadzić na wiele sposobów. Jednym z prostych i bardzo skutecznych sposobów jest kąpiel parowa. Odrobina ziół i gorąca woda. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na naszym blogu w artykule Kąpiel parowa
 
 

Olejek OCM

Drugim delikatnym i naturalnym sposobem na oczyszczenie a jednocześnie odżywienie skóry jest oczyszczanie olejami metodą OCM (ang. oil cleansing method) z użyciem wykonanego samodzielnie Olejku OCM. Na tej stronie opisaliśmy tworzenie i aplikacje olejków naturalnych. 
 
 

Maseczka nawilżająco oczyszczająca z białej glinki

Kolejnym sposobem na oczyszczenie i nawilżenie skóry jest maseczka na bazie białej glinki z wykorzystaniem dostępnych w naszym sklepie Manufaktury Kosmetycznej surowców naturalnych. Więcej informacji i wskazówek umieściliśmy na naszym Blogu w artykule: Maseczka nawilżająco oczyszczająca.

 

Ziołowa pasta myjąca

Tym razem z mieszanki ziół, glinki Ghassoul i naturalnego oleju stworzymy wspaniały eliksir dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii i trądziku. W kolejmym artykule przedstawiamy możliwość samodzielnego stworzenia Ziołowa pasta myjąca z glinką Ghassoul

 

Zachęcamy do nadsyłania i umieszczania na stronach Manufaktury Kosmetycznej informacji i sprawdzonych przepisów na codzienną pielęgnacje z wykorzystaniem naturalnych składników dostępnych również w naszym sklepie.

Produkty powiązane

Kontakt

ul. 11 listopada 22c, 05-092 Łomianki

kontakt@manufakturakosmetyczna.pl

Manufaktura Kosmetyczna Sp. z o.o.

Nip: 7011132499