Manufaktura Kosmetyczna - Wysyłka Gratis

Manufaktura Kosmetyczna - Nowości

Manufaktura Kosmetyczna - Promocje

Manufaktura Kosmetyczna firma godna zaufania

Naturalne dezodoranty

Dezodoranty z surowców naturalnych

Niełatwo jest znaleźć na półkach sklepowych całkowicie naturalne produkty kosmetyczne. Problem ten dotyczy szczególnie dezodorantów. Również dążenie do minimalizowania korzystania z materiałów plastikowych przyczynia się do rozwoju pomysłów na produkcję własnoręcznych dezodorantów wedle domowych receptur, które można umieścić w szklanych słoiczkach wielokrotnego użytku.

Naturalny Olejek Konopny

Oleje konopne CBD i CBG podobne czy może zupełnie różne?

Olejki konopne właściwości, różnice i podobieństwa
O olejku CBD, czyli kannabidiolu występującym w konopiach, słyszy się bardzo często. Najczęściej jest on przyjmowany w formie oleju, aby zredukować problemy z bezsennością, zmęczeniem, stresem czy bólem.

Aromaterapia i naturalne olejki eteryczne

Aromaterapia - kuracja dla ciała i umysłu

Aromaterapia wywodzi się z medycyny naturalnej, a swoimi korzeniami sięga aż do czasów przed naszą erą. Potocznie jest nazywana leczeniem zapachem, jednak w rzeczywistości chodzi o ogólną poprawę samopoczucia. Zarówno tego fizycznego, jak i psychicznego. Niektórzy przypisują jej nawet właściwości duchowe, choć oczywiście nie ma ku temu dowodów. Niemniej jednak wiele osób docenia jej pozytywny wpływ. Czym jest i jak stosować aromaterapię świadomie?

Kozieradka w kosmetyce naturalnej

Piękny dekolt, pełny biust i prężne muskuły

Szybkimi krokami nadchodzi wiosna, zdejmujemy ciepłe swetry, szaliki, nareszcie odsłaniamy ciała. Wkrótce zaczną królować piękne, opalone dekolty i prężne muskuły. Nic się nie martwcie, jeśli Wasza skóra jest w nie najlepszej kondycji po zimie i długim bezruchu. Na te troski jest KOZIERADKA !

Atopowe zapalenie skóry

Pielęgnacja skóry atopowej

Kosmetyki naturalne w pielęgnacji skóry atopowej

Czym jest atopowe zapalenie skóry?

Produkty powiązane

Mail: kontakt@manufakturakosmetyczna.pl

Siedziba:  ul. Kleczewska 32  01-826 Warszawa

Telefon: 504 566 013