Manufaktura Kosmetyczna - Wysyłka Gratis

Manufaktura Kosmetyczna firma godna zaufania

Naturalne Kosmetyki

Kosmetyki naturalne

Gotowe kosmetyki naturalne w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo już gotowe naturalne kosmetyki. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z kosmetykami naturalnymi, jednakże nie chcą zaczynać od własnoręcznej produkcji. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe produkty wytworzone z surowców naturalnych, są to między innymi peelingi, kremy, mydła i bazy mydlane, szampony, świece i woski kosmetyczne. Produkty te przygotowywane są bardzo starannie, mają bogatą, wieloskładnikową recepturę.

Mydlo naturalne

Mydło naturalne

Ręcznie wykonane naturalne mydło w kostce

Wszystkie mydła które znajdują się w naszej ofercie, wytwarzane są ręcznie z naturalnych składników, w przebiegu łagodnego procesu wytwórczego, którego temperatura nie przekracza 50 stopni Celsjusza. Celem delikatnej procedury tworzenia produktów dla skóry, jest uzyskanie mydła bogatego we właściwości, pochodzące od substancji aktywnych, zawartych w jego komponentach.

Naturalne dezodoranty

Dezodoranty z surowców naturalnych

Niełatwo jest znaleźć na półkach sklepowych całkowicie naturalne produkty kosmetyczne. Problem ten dotyczy szczególnie dezodorantów. Również dążenie do minimalizowania korzystania z materiałów plastikowych przyczynia się do rozwoju pomysłów na produkcję własnoręcznych dezodorantów wedle domowych receptur, które można umieścić w szklanych słoiczkach wielokrotnego użytku.

Naturalny Olejek Konopny

Oleje konopne CBD i CBG podobne czy może zupełnie różne?

Olejki konopne właściwości, różnice i podobieństwa
O olejku CBD, czyli kannabidiolu występującym w konopiach, słyszy się bardzo często. Najczęściej jest on przyjmowany w formie oleju, aby zredukować problemy z bezsennością, zmęczeniem, stresem czy bólem.

Aromaterapia i naturalne olejki eteryczne

Aromaterapia - kuracja dla ciała i umysłu

Aromaterapia wywodzi się z medycyny naturalnej, a swoimi korzeniami sięga aż do czasów przed naszą erą. Potocznie jest nazywana leczeniem zapachem, jednak w rzeczywistości chodzi o ogólną poprawę samopoczucia. Zarówno tego fizycznego, jak i psychicznego. Niektórzy przypisują jej nawet właściwości duchowe, choć oczywiście nie ma ku temu dowodów. Niemniej jednak wiele osób docenia jej pozytywny wpływ. Czym jest i jak stosować aromaterapię świadomie?

Produkty powiązane

Kontakt

ul. 11 listopada 22c, 05-092 Łomianki

tel. 503 739 374

kontakt@manufakturakosmetyczna.pl

Manufaktura Kosmetyczna Sp. z o.o.

Nip: 7011132499