Manufakturakosmetyczna - Kosmetyka prawdziwie naturalna

Ziołowa pasta myjąca

Pasta myjąca ziołowo-glinkowa

Ziołowa pasta myjąca z glinką Ghassoul będzie wspaniałym eliksirem dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii i trądzikowej.

Maseczka nawilżająco oczyszczająca

Maseczka nawilżająco oczyszczająca z białej glinki

Maseczka z białej glinki będzie wspaniałym ukojeniem dla skóry suchej, wrażliwej lub mieszanej z problemem rozszerzonych porów, bowiem ma działanie ściągające, odżywiające, oczyszczające i regenerujące

Skwalan

Skwalan a Skwalen - różnice i podobieństwa

O skwalanie nie sposób mówić, nie wspominając o skwalenie, o którym już pisaliśmy na blogu Manufaktury Kosmetycznej przy okazji prezentacji oleju z Amarantusa
Skwalan w przeciwieństwie do skwalenu, jest węglowodorem nasyconym, chętnie wykorzystywanym w przemyśle kosmetycznym z uwagi na właściwości nawilżające, ochronne i przeciwstarzeniowe, które mają spełnić marzenie o możliwie najdłuższym zachowaniu młodości.

Kąpiel parowa

Kąpiel parowa czyli domowe Spa dla naszej skóry

Jeden z najpopularniejszych zabiegów oczyszczania twarzy, który z powodzeniem możemy wykonać samodzielnie w zaciszu domowym. To wspaniały wstęp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Może to być również świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi i znajomymi.

Kosmetyki naturalne do włosów

Kosmetyki naturalne jako pomoc w zapuszczaniu włosów

Długie i gęste włosy to marzenie wielu kobiet. Często nie chodzi o samą długość włosów, wiele czynników może sprawić, że włosy po prostu zaczną wypadać, a wtedy warto wzmocnić je i wspomóc szybszy wzrost nowych włosów. Żeby jednak móc szybko zauważyć pozytywne efekty zapuszczania włosów, trzeba zadbać o ich zdrowie. W utrzymaniu zdrowych włosów niezbędna jest ich prawidłowa pielęgnacja oraz korzystanie z lekkich, nieobciążających kosmetyków, które dostarczą wartościowych składników do cebulek włosów oraz właściwie oczyszczą i odżywią skórę głowy.

Produkty powiązane

mail: kontakt@manufakturakosmetyczna.pl

siedziba: Kleczewska 32/2, 01-826 Warszawa

tel: 516 410 345