Wysyłka

Wysyłka zamówionych surowców naturalnych

Nikt z nas nie lubi płacić za wysyłkę - zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wyeliminować te koszty. Z tego względu, zamówienia już od wartości 150 zł wysyłamy bezpłatnie, na koszt Sklepu.

Koszt wysyłki zamówień o wartości mniejszej niż 150 zł to, bez względu na wagę i objętość, tylko 14 zł.

Podane powyżej ceny obowiązują dla zamówień przy płatności z góry. Oczywiście istnieje także możliwość zamówienia wysyłki za pobraniem (płatność przy odbiorze paczki). Wówczas do kosztów wysyłki doliczana jest opłata w wysokości 6 zł, za obsługę pobrania. Opłata ta obowiązuje także dla zamówień o wartości powyżej 150 zł.

Zamówione towary wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Rozumiemy także, jak ważna jest szybka realizacja zamówienia, dlatego też paczki wysyłamy natychmiast, w miarę możliwości jeszcze tego samego dnia w którym otrzymaliśmy płatność, a w przypadku zamówień za pobraniem, w dniu złożenia zamówienia, albo w dniu następnym, jeśli płatność czy zamówienie otrzymaliśmy w godzinach popołudniowych.

Dbamy także o bezpieczeństwo przesyłki, dlatego też wszystkie produkty pakujemy w pudełka tekturowe, wypełnione ekologicznymi, biodegradowalnymi materiałami.

Powyższe warunki dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Wysyłki za granicę są możliwe po uprzednim uzgodnieniu warunków i są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, zgodnie z cennikiem.

 

Odbiór osobisty

W związku z wieloma zapytaniami z rejonu Warszawy i okolic wprowadzamy „Odbiór osobisty” jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

Przygotujemy towar i wspólnie ustalimy dzień i godzinę odbioru.

Prosimy o złożenie zamówienia i kontakt emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefoniczny 504566013