O nas

Kosmetyki Naturalne – Nasza Idea

Manufaktura Kosmetyczna jest dostawcą naturalnych surowców kosmetycznych do użytku indywidualnego, zarówno w salonach kosmetycznych i gabinetach SPA, jak i w domach świadomych kobiet i mężczyzn. Świadomych dlatego, że kosmetyka naturalna wymaga pewnej ponadprzeciętnej świadomości. Świadomości tego, że naszemu pięknu i zdrowiu, które nieodłącznie idą ze sobą w parze, najlepiej służą naturalne, zdrowe metody pielęgnacji.

Manufaktura Kosmetyczna pragnie być przede wszystkim profesjonalna i uczciwa w stosunku do swoich klientów, stąd też opisując oferowane surowce skupiamy się na dostarczeniu kompletu informacji. Nie przypisujemy naszym produktom właściwości których one nie posiadają, oraz nie ukrywamy ewentualnych przeciwwskazań dla zastosowania. Wierzymy, że nasz profesjonalizm, rzetelność i informowanie w miejsce nachalnego reklamowania, zostaną przez naszych klientów dostrzeżone i docenione.

czysta natura kosmetyki

Nasze cele

Przygotowując ofertę produktową Manufaktury Kosmetycznej kierujemy się jednym nadrzędnym kryterium – oferujemy wyłącznie surowce zdrowe, możliwie w pełnym stopniu naturalne, przy czym pobudka dla jakiej tak czynimy nie wynika z mody na ekologię i naturę, lecz z naszego przekonania, wynikającego z doświadczenia i wiedzy, że właśnie takie substancje są najlepsze do pielęgnacji naszej urody i zdrowia.

Drogie Panie i Panowie, rezygnacja z konwencjonalnych kosmetyków, opartych w głównej mierze na wypełniaczach, konserwantach, emulgatorach, substancjach zagęszczających, koloryzujących i zapachowych, na rzecz kosmetyki naturalnej wymaga pewnego wysiłku i zmiany przyzwyczajeń. Kosmetyka naturalna nie jest równie prosta w stosowaniu co kosmetyka syntetyczna, konwencjonalna, właśnie z tego powodu, że ta naturalna skupia się wyłącznie na właściwościach pielęgnacyjnych, nie zaś na formie, wyglądzie i zapachu, ale… naprawdę warto! Efekty będą wyraźnie widoczne już po pierwszych tygodniach stosowania, zaś samo stosowanie, po pewnym przyzwyczajeniu, również będzie coraz przyjemniejsze i coraz mniej problematyczne. Polecamy!