Naturalne surowce kosmetyczne

Surowce naturalne

Kosmetyka naturalna jest nie tylko doskonałym sposobem na zachowanie zdrowia i urody, ale także pewnego rodzaju przygodą oraz wyzwaniem. Bogactwo naturalnych substancji, surowców kosmetycznych pod postacią: ziół, olei, ekstraktów, wyciągów, minerałów, wosków, maseł oraz całej rozmaitości prostych surowców aktywnych jest nieprzebrane.

Selekcja odpowiednich surowców oraz możliwie efektywne ich stosowanie wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia, aczkolwiek nie zrażajmy się tym. Tej wiedzy i doświadczenia nie potrzeba więcej niż przy wypieku domowego ciasta czy naprawie suszarki do włosów. Może nie będzie doskonale już przy pierwszej próbie, ale z pewnością poczujemy sie pewniej jak tylko zaczniemy poznawać naturalną kosmetykę i całą gamę surowców w praktyce, na własnej skórze i ciele..

Nasz cel

Celem Manufaktury Kosmetycznej jest nie tylko dostarczanie najwyższej jakości naturalnych surowców kosmetycznych, ale także przekazywanie naszym klientkom i klientom niezbędnej wiedzy na ich temat. W niniejszej sekcji opisujemy wybrane grupy surowców oraz konkretne surowce, przedstawiając zarówno ich działanie, jak i możliwe podstawowe sposoby użycia, ale przede wszystkim pragniemy propagować zdrowe, rozsądne podejście do własnego ciała i naturalnego piękna.

Nasze ciało nie potrzebuje wytworów laboratoryjnych. Zdecydowanie lepiej będzie się czuło pielęgnowane z użyciem wytworów natury!

Nasze produkty

Przygotowując i poszerzając naszą ofertę produktową kierujemy się jednym nadrzędnym kryterium, oferujemy wyłącznie surowce zdrowe, możliwie w pełnym stopniu naturalne, tak jak ma to miejsce w przypadku olei roślinnych które są nierafinowane i tłoczone na zimno, tak aby w jak największym stopniu zachowały swoje pierwotne właściwości i skład.

W naszej ofercie posiadamy także takie surowce kosmetyczne jak oleje ziołowe, nazywane także maceratami, poza tym masła, woski, glinki i inne ekstrakty roślinne.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą surowców kosmetycznych.